• Od Čelika

kiseljak lopta

Kadeti NK Kiseljak poraženi su u derbiju 28.kola Omladinske lige Centar 2. Čelik je slavio na Stadionu hrvatskih branitelja 1-2.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka. Gosti vode od 73.minute preko Babića. U 79.rezultat je 1-1, a strijelac za domaćine je Marin Franković.No,samo minut kasnije Zatagić, koji je ušao s klupe, vraća prednost Čeliku. U 83.Kiseljak ostaje s igračem manje. Ivan Buzuk dobio je izravni crveni karton. Do kraja momčad Igora Antića nije mogla ponovo poravnati rezultat.

Juniori su od istog protivnika poraženi 0-4.Sjajni Mašić postigao je hat-trick za goste, a jedan pogodak dodao je Arnautović.