Nogometaši Bilalovca slavili su 1-4 na gostovanju kod NK Katarina u Fojnici. Bilalovčani su upisali četvrtu ovosezonsku pobjedu i drže petu poziciju u Županijskoj ligi ŽSB.

Domaćin je odolijevao 35 minuta, a potom je Almin Litrić doveo Bilalovac u vodstvo. Samo pet minuta kasnije Jasmin Selman udvostručuje prednost gostujuće momčadi. U 67.Nedžmin Čolaković podiže prednost Bilalovca na 0-3. U 69.minuti Marin Vujica smanjuje na 1-3 i vraća nadu Katarini da može do povoljnog rezultata.

No, točku na i stavio je Abas Durak u 87.minuti. Durak je dijete NK Kiseljak, a prije dva mjeseca prešao je u Bilalovac. U juniorima Kiseljaka imao je status zlatnog jokera, i nerijetko su njegovi pogoci rješavali utakmice.

U preostala dva susreta Fojnica je slavila u Šantićima 1-4, dok su Kaćuni dobili Lugove 1-2. Utakmica Romari-Brnjaci, derbi koji bi mogao odlučiti prvaka, odgođena je za novi termin na zahtjev domaćina. Upravo su ova dva kluba na čelu i bore se za titulu. Brnjaci imaju 24 a Romari 22 boda.Svoju računicu ima i FK Fojnica sa 20 bodova.

U grupi B Metalleghe je prvi sa 15 bodova, bod manje ali i utakmicu više imaju Nova Bila i Elektrobosna.