• Druga liga FBiH - Zapad

Nogometaši Kiseljaka poraženi su od Rudara u Han Biloj. Bio je to susret 15.kola Druge lige FBiH Zapad, a domaćin je slavio s visokih 4-0.

Kiseljak je otputovao na ovo teško gostovanje u izmijenjenom sastavu,bez nekoliko bitnih prvotimaca.

Domaćin je bio čvršći i konkretniji,te su zasluženo osvojili sva tri boda.

Već u drugoj minuti Torlak dovodi Rudar u vodstvo, a isti igrač i u 20.udvostručuje prednost svoga tima. U 26.Hasičić podiže prednost na 3-0, a početkom drugog dijela Hodžić zabija za velikih 4-0.

Do kraja je Kiseljak imao nekoliko dobrih prilika za postizanje počasnog pogotka, no mreža domaćeg vratara ostala je netaknuta.