• Sigurne pobjede

I kadeti i juniori su u 15.kolu Omladinske lige upisali pobjede. Mladi nogometaši gostovali su u Vitezu kod FK Vitez.

Kadeti su slavili 0-2. Karlo Mirčić doveo je Kiseljak u vodstvo u 11.minuti.Mirčić je na ovoj utakmici nosio i kapetansku vrpcu, koju je u potpunosti opravdao. Tri minute kasnije Marin Franković je zabio za 0-2.

Malo tko je vjerovao da će to biti i konačan rezultat, ali do kraja više nije bilo pogodaka. Kiseljak je imao još nekoliko odličnih prilika, a sve udarce domaćina ukrotio je vratar Danijel Sesar, koji je još jednom ostvario clean sheet.

Juniori su istog protivnika nadvisili 1-3. Mario Galić na raspolaganju je imao i one igrače koji su u subotu igrali za prvi tim.

NK Kiseljak je poveo u 29.minuti preko Marcela Liješnića.Isti nogometaš je u 57. udvostručio prednost svog tima, i tako potvrdio sjajnu formu u kojoj igra. Kapetan Matej Dujmović je u 69. Dujmović zabio za 0-3, i pobjeda gostiju nije više bila upitna. FK Vitez je u 88.minuti preko Spahića s bijele točke uspio postići počasni pogodak.

Kadeti su se ovom pobjedom poravnali s Travnikom na vrhu, s tim da Travnik igra sutra protiv Radnika. Juniori ostaju na četvrtom mjestu. U narednom kolu Kiseljak je slobodan, a onda 14.11. polusezona se zaključuje domaćim srazom sa Žepčem.