• Privremeno na diobi prvog mjesta

Kadeti NK Kiseljak danas su u okviru 10.kola ugostili NK Vlašić. I deseto kolo značilo da će mladi Kiseljačani utrpati 10 komada protivnicima.

Izabranici Igora Antića nisu imali milosti, igralo se maksimalno angažirano do posljednjeg sučevog zvižduka.Upisana je pobjeda rezultatom 10-1-

Dorijan Drljepan načeo je mrežu protivnika u 12.minuti. Luka Čelan u 24. zabija za 2-0, da bi Drljepan drugim pogotkom u 26. već praktički donio pobjedu Kiseljaku. I Čelan je bio odlično raspoložen i u 38. zabija za 4-0, a Drljepan do poluvremena kompletira svoj hat-trick. Nakon 45 minuta Kiseljak-Vlašić 5-0.

U 56.minuti Antonio Barišić postiže pogodak za 6-0, četiri minute kasnije strijelac je Marin Franković. Sjajni Drljepan povećava rezultat na 8-0. Gosti uspijevaju postići počasni pogodak preko Aščića u 78.minuti. No, do kraja naši nogometaši dodaju još dva i upisuju dvoznamenkast broj pogodaka na svoj konto. Drljepan je postigao i svoj peti pogodak, a jubilarni 10. djelo je Frankovića.

Sedma je ovo pobjeda izabranika Igora Antića.Trenutno su na diobi prvog mjesta, uz opasku da nekoliko klubova ima utakmicu manje.