• Kiseljačanin

darijopecirep

Nevjerojatnu utakmicu odigrali su Austria Klagenfurt i FAC Austria Beč II u okviru trećeg kola druge austrijske lige.

Nije slutilo da će tako biti nakon prvog poluvremena. Tek po jedan udarac u okvir s obje strane i na predah se odlazi bez pogodaka. Na početku drugog dijela Markoutz dovodi domaćina u vodstvo.

Nije bilo novih pogodaka sve do sudačke nadoknade. Onda je uslijedila ludnica.Sudac je produžio 4 minute. U 91. minuti Preiss zabija za 1-1. Minut kasnije dosuđen je kazneni udarac za Austriju iz Klagenfurta, ali udarac Hadžića brani gostujući vratar Helač. No, Greil se najbolje snašao i ekipa iz Klagenfurta je ponovo povela.U posljednjoj minuti sudačke nadoknade Feiertag zabija za 2-2 i činilo se da gosti odnose bod. Sudac je pustio igru još malo zbog svih ovih događaja.

U 96. minuti na asistenciju Greila odlično reagira Darijo Pecirep i donosi pobjedu domaćinima. Pecirep je u igru ušao u 81.minuti, i bio je zlatni joker. Prvi je ovo ovosezonski pogodak 29-godišnjeg napadača iz Kiseljaka. Prošle godine ih je zabio 8.

Austria Klagenfurt je nakon tri kola drugoplasirana na tablici.