• Šest pogodaka u mreži gostiju

I juniori Kiseljaka bili su uvjerljivi protiv Vlašića. Izabranici Marija Galića savladali su goste iz Turbeta 6-0.

Kiseljak je poveo u 29.minuti preko Davida Miličevića. U 33.minuti Marcel Liješnić zabija za 2-0. Posao domaćoj momčadi uveliko je olakšao i branič gostiju, Mehmed Šakić. Šakić je u trinaestoj minuti dobio prvi, a u 42. drugi žuti karton, i ranije je morao na tuširanje.

U drugom dijelu Kiseljačani su počastili Vlašić sa još 4 pogotka. U 47. Petar Marković postiže pogodak za 3-0, dvije minute kasnije Darko Drljepan zabija za 4-0. Drljepan je ušao s klupe.

Još jedan joker s klupe, Abas Durak, zabija pogodak za 5-0. Konačnih 6-0 postavio je Josip Vlajić, koji je također u igru ušao s klupe za rezervne igrače.

Ovom pobjedom su Kiseljačani makar nakratko zasjeli na drugo mjesto na tablici. Preskočili su Čelik, koji sutra igra kod FK VItez u gostima. Upravo je Čelik naredni protivnik našim mladim nogometašima.