bilalovac nk

Nogometaši Bilalovca dočekali su Šantiće u okviru devetog kola Druge kantonalne lige SBK.

Domaćin je na stadionu Konaci opravdao epitet favorita i zadržao lidersku poziciju na tablici.
Odolijevali su gosti napadima Bilalovca, no u finišu prvog dijela domaćin je poveo. Džino zabija za 1:0.

U 54.minuti prednost je udvostručio Ramić.
Rutinski su igrači Bilalovca čuvali loptu, a u 83.minuti dosuđen je kazneni udarac, kojim su mogli staviti točku na i.
Iskusni vratar Jusupović dobio je povjerenje za izvođenje jedanaesterca, i opravdao ga je. Bilo je 3:0 što je ostao i konačan rezultat.

Bilalovac je prvi na tablici, s tri boda više od Brnjaka, a upravo će ta dva kluba odlučiti o prvaku međusobnim srazom.