tenis kakanja

Za vikend je u Kaknju održan teniski turnir "Kameni dvorac open 2019."
Nastupilo je preko 60 igrača iz Crne Gore, Slovenije, Hrvatske i Bosne i Hercegovine. Kiseljačani Tomislav Bencun i Danijel Barić osvojili su drugo mjesto u konkurenciji parova. Poraženi su u finalu od crnogorske kombinacije Maliči/Sijarić. Crnogorski par , koji je uzeo naslov, u četvrtfinalu je pobijedio i još jedan kiseljački dubl Lulić/Marković.

Teniski klub Mostar bio je domaćin otvorenog prvenstva za uzrast do 10 godina, u muškoj i ženskoj konkurenciji.
Kiseljačanin Petar Biletić, član TK Eliptic, do glavnog turnira morao je kroz kvalifikacije. No, to nije bio problem za mladog kiseljačkog tenisača, koji je s dvije pobjede osigurao glavni dio ždrijeba.

No, na tome nije stao. Nezaustavljiv je bio i u glavnom dijelu turnira, te je upisao još tri pobjede i osvojio prvo mjesto. Prvi je to osvojen turnir za Petra ove godine.

Čestitamo Kiseljačanima na odličnim uspjesima i predstavljanju našeg grada u najboljem sportskom svjetlu.