
U Bosni i Hercegovini u utorak, 25. studenog, bit će oblačno vrijeme s kišom. Vjetar je umjeren i jak južnog smjera. Povremeno su mogući i olujni udari juga. U večernjim satima vjetar će oslabiti. Jutarnja temperatura zraka većinom između 3 i 9, na jugu do 13, a najviša dnevna temperatura zraka uglavnom između 8 i 15 stupnjeva.
U srijedu, 26. studenog, pretežno oblačno vrijeme. Lokalno može padati slaba kratkotrajna kiša. Vjetar je slab sjevernog smjera. U Hercegovini prije podne jugo. Jutarnja temperatura zraka većinom između 2 i 7 na jugu do 10, a najviša dnevna temperatura zraka uglavnom između 5 i 10, na jugu do 14 stupnjeva.
U četvrtak, 27. studenog, oblačno vrijeme. U većem dijelu zemlje će padati slab snijeg ili susnježica, a na jugu će padati kiša. Vjetar je slab do umjerene jačine sjevernog smjera. U Hercegovini i jugozapadu Bosne bura. Temperatura zraka većinom između -1 i 4, na jugu od 6 do 10 stupnjeva, priopćeno je iz Federalnog hidrometeorološkog zavoda BiH.
artinfo.ba