ivan biletic 1

Teniski klub Eliptic na Gromiljaku, općina Kiseljak, nakon uspješno organiziranog ovogodišnjeg međunarodnog ITF turnira, nastavlja sa svojim aktivnostima. Osim što svoje članove redovno prati na turnire po cijeloj Bosni i Hercegovini, i sam je često domaćin raznih natjecanja. Tako je protekloga vikenda održano otvoreno prvenstvo tenisača i tenisačica do 10 godina, na kojemu je nastupilo 16 dječaka i 18 djevojčica.

Najbolji u konkurenciji tenisača bio je Ivan Biletić iz Kiseljaka, pobijedivši u finalu Amara Silajdžića iz Sarajeva, rezultatom 9:1, dok je u konkurenciji tenisačica najuspješnija bila Mia Hodžić iz Tuzle. Podsjećamo, Ivan je prije dva mjeseca u Mostaru postao državni prvak u kategoriji dječaka do 10 godina.