• WWin liga BiH

Nogometaši Zrinjskog svladali su u Posušju istoimenog domaćina rezultatom 1:0 u susretu 29. kola WWin lige BiH.

U prvih 45 minuta obje momčadi imale su po jednu veliku priliku s tim da su gosti svoju iskoristili.

U 22. minuti Frane Maglica pogodio je gredu, a deset minuta kasnije na drugoj strani netko od domaćih igrača igrao je rukom u svom šesnaestercu.

Glavni sudac Irfan Peljto dosudio je kazneni udarac koji je realizirao Nemanja Bilbija.

U nastavku se igralo s puno pogrešaka na obje strane, bez i jedne prave prilike pa je utakmica završena pobjedom Plemića 1:0.

Ranije danas Borac je u Čitluku pobijedio Široki Brijeg rezultatom 2:1, večeras igraju Sarajevo - Velež, a kolo će u ponedjeljak zatvoriti Tuzla City i Igman.

Na vrhu ljestvice vodeći Borac 69 bodova, drugi Zrinjski 64, a treći Velež 49. Posušje je peto s 41 bodom.