• Naredno kolo s Kiseljakom

Nogometni klub Novi Travnik gostovao je danas na Gradskom stadionu u Vitezu gdje je u okviru 17. kola Druge lige FBiH - Zapad odigrao susret protiv FK Vitez. Susret je završen rezultatom 2:2, a Novotravničani su pobjedu ispustili u posljednjim trenutcima susreta..

Naši dečki su sjajno ušli u susret te su do vodstva došli već nakon samo šest minuta igre, a u strijelce se upisao Mensur Smajić.

Ipak, domaći igrači su do kraja prvog dijela uspjeli izjednačiti, a u 31. minuti iz udarca s bijele točke pogodio je Munir Šišić.

Na predah se otišlo s 1:1.

U nastavku je trener Ivan Rezdeušek ponovno pogodio s izmjenom, u 70. minuti u igru je uveo Nesiba Mandžuku, a nakon samo šest minuta igre Mandžuka mu vraća pogotkom.

Kada su već gotovo svi bili uvjereni kako će Novi doći do nove pobjede, dogodio se hladan tuš. U 90+1. minuti susreta, gotovo u posljednjim trenutcima Tarik Sarajlić pogađa za 2:2 i ispostavit će se na kraju podjelu bodova.

Igrači Novog još su jednom nes(p)retno pali u posljednjoj minuti susreta, no što je tu je.

Novi će tako nakon novog boda i dalje biti pretposljednja momčad lige s 10 osvojenih bodova uz omjer od 2 pobjede, 4 remija i 11 poraza. Gol razlika iznosi -16 (17/36).

U sljedećem, 18. kolu koje je na rasporedu već sljedećeg vikenda nogometaši Novog Travnika na svom će stadionu ugostiti NK Kiseljak.