• KONFERENCIJSKA LIGA

Dinamo se nije uspio plasirati u četvrtfinale Konferencijske lige. Prvak Hrvatske u Solunu je teško poražen od PAOK-a 5:1 i nije uspio obraniti velikih 2:0 iz prve utakmice u Zagrebu. Grci su zabili tri gola već u prvih 45 minuta. PAOK je poveo u 27. minuti golom Babe.

U 33. Petar Sučić je nesretno skrenuo udarac iz daljine u vlastitu mrežu za 2:0 za domaćina, a Thomas je u 42. zabio i treći gol nakon katastrofalne reakcije cijele Dinamove obrane. Odmah na početku drugog poluvremena Dinamo se vratio u igru. Sjajno je zabio Arber Hoxha u 49. minuti.

Dinamo je nakon gola bio puno bolji, Modri su puno toga promašili, a onda su primili i četvrti gol. Tada su se raspali. U 73. minuti nakon prekida Koulierakis je uz puno sreće prsima zabio za 4:1, a u  87. minuti Živković je s bijele točke pogodio za konačnih 5:1.

Po Dinamo je kobno bilo prvo poluvrijeme, koje su Zagrepčani odigrali ispod svake kritike. Osim što su primili tri pogotka, dopustili su grčkom sastavu još nekoliko dobrih prilika. Posebno loše Zagrepčani su reagirali u skok-igri kod prekida - Baba je prvi gol postigao nakon udarca iz kuta, dok je Brandon za 3:0 pogodio također glavom ostavši nečuvan na drugoj vratnici.

Kod gola za 2:0 udarac Koulierakisa s distance pogodio je Sučića u leđa, lopta je promijenila smjer i prevarila Nevistića. I četvrti gol PAOK-a stigao je nakon kornera kada je Koulierakis najvjerojatnije ključni pogodak na utakmici postigao prsima. Konačnih 5:1 postavio je Živković pred kraj dvoboja nakon što je Mišić pokosio Despodova u svom kaznenom prostoru.

Najbolji u sastavu Dinama bio je Hoxha, i to ne samo zbog pogotka nego i zato što je bio stalna prijetnja domaćoj obrani na lijevom krilu. On je u 49. minuti iskoristio lošu reakciju braniča PAOK-a i preciznim udarcem svladao Kotarskog, no pokazalo se da to nije bilo dovoljno za prolaz.