• Elitno natjecanje

Sinoć smo doznali sve sudionike četvrtfinala nogometne Lige prvaka. Posljednje karte ugrabili su Borussia Dortmund i Atletico Madrid.

Borussia Dortmund je uspjela spasiti sezonu plasmanom u 1/4 finala.

Nakon 1-1 u Eindhovenu, na svom terenu su sa 2-0 pobijedili PSV.

Pogotke su postigli Sancho i Reus. Imao je i PSV dosta dobrih prilika, ali Kobel i vratnica zaustavili su Nizozemce.

U 94.minuti De Jong je promašio zicer, a minut kasnije Reus koristi grešku obrane i rješava pitanje pobjednika.

Prava drama viđena je u drugom susretu.

Inter je u Madrid donio jedan gol prednosti. U 33.minuti Dimarco je zabio za 0-1 i činilo se kako će Nerazzuri proći dalje.

No, samo dvije minute kasnije Griezmann koristi nesmotrenost obrane i izjednačuje.

Atletico je pritiskao i to se isplatilo u 87.minuti.

Puno kratkih dodavanja i lopta je stigla do Depaya koji se dobro snalazi i pogađa za produžetke.

Jorgandžije su imale šansu riješiti sve, no Riquelme je promašio zicer.

Otišlo se u raspucavanje. Jan Oblak skinuo je udarce Sancheza i Klassena, dok je Martinez promašio cijeli gol. Sommer je obranio udarac Niqueza, no to nije bilo dovoljno za prolazak dalje.

Kod Madriđana, precizni su bili Depay, Riquelme i Correa, kod Intera Calhanoglou i Acerbi.