• DRUGA LIGA FBiH - ZAPAD

Nogometaši Nogometnog kluba Novi Travnik doživjeli su novi poraz u okviru 12. kola Druge lige FBiH - Zapad, a momčadi trenera Ivana Rezdeušeka poraz je nanijela ekipa FK Rudar iz Han Bile..

Iako su Novotravničani bili bolja momčad gotovo cijeli susret, momčad Rudara bolje je iskoristila svoje prilike, te je slavila s 0:2.

Prvi pogodak pao je u 23. minuti susreta nakon sjajnog udarca glavom Belamina Osmančevića, a na odmor se otišlo s 0:1.

Novi je u prvom dijelu propustio nekoliko stopostotnih prilika, a vrijedi izdvojiti sjajno izveden slobodni udarac Senahida Omerdića, no lopta je odsjela na gredi.

U nastavku su Novotravničani imali terensku inicijativu i bili bolja momčad, no i ovoga puta zakazala je realizacija.

Kako to obično biva u nogometu, kada ne iskoristiš svoje prilike, sreća se okrene na drugu stranu.

Gosti su do drugog pogotka došli u 88. minuti susreta kada se nakon greške vratara Palalića u strijelce upisao Semin Jusić.

Susret je završen s 0:2.

Novotravničani će tako nakon novog poraza ostati na 5 osvojenih bodova uz gol razliku od -20, a u sljedećem 13. kolu koje je na rasporedu za sedam dana, igrači kluba našega grada gostuju kod ekipe GNK Bratstvo iz Bosanske Krupe.