• Odlični tenisač

Otvoreno prvenstvo je turnir iz kalendara Teniskog saveza Bosne i Hercegovine koji se boduje za rang listu.

Proteklog vikenda odigrano je Otvoreno prvenstvo Kiseljaka u kategoriji do 14 godina, a domaćin je bio Teniski klub Elliptic.

Nastupili su dječaci i djevojčice iz cijele Bosne i Hercegovine, njih ukupno 30.

Kod dječaka titulom se okitio domaći igrač Petar Biletić. Sjajni Biletić dominantno je odigrao i ovaj turnir.

U prvom kolu bio je slobodan, da bi u drugom izbacio Yusufa Strika prepustivši mu samo jedan gem.U četvrtfinalu ga je čekao Sergej Petrović, koji također osvaja samo jedan gem protiv raspoloženog Kiseljačanina.

Polufinale je donijelo okršaj sa Edinom Islamagićem, koji je uspio uzeti tek po jedan gem po setu.

Finala su obično neizvjesna , ali Petar u svom uzrastu nema konkurencije. Andrij Martinović morao je stisnuti ruku puno boljem igraču. I Martinović je uspio osvojiti tek jedan gem.

Četiri meča i tek izgubljenih 5 gemova pokazatelj su velikog talenta i dominacije. Nakon Širokog Brijega,Mostara, Banja Luke i Zenice ovo je još jedan naslov u nizu za mladog tenisača.Dodajmo kako je u Mostaru osvojio i turnir u parovima na Tennis Europe 14 i mlađi u kombinaciji sa Ivanom Ilićem iz Srbije.

Kod djevojčica, titulom se okitila Laura Ćuže iz Teniskog kluba Romari.