• Polovičan učinak

Rukomet 750x421

Mladi rukometaši Kiseljaka gostovali su danas u Novoj Biloj u okviru Rukometne lige Herceg-Bosne.

Igrači rođeni 2006.poraženi su 27-15.

Domaćin se na samom početku odlijepio, a mladi Kiseljačani nisu mogli pratiti taj ritam.

Pecirep je bio najraspoloženiji kod Kiseljaka sa 6 golova.Duno, Milanović i Šunjić dali su po dva, a po jedan Elpez, Buzuk i Tolo.

Igrači rođeni 2008. slavili su 20-34.

Novobiljani su pružali dobar otpor tek  15-ak minuta. Kod rezultata 7-9 kiseljačka mašinerija se upalila i serijom 6-0 otišla na velikih osam razlike.

Do poluvremena su to podigli i na +10, a na kraju su slavili s velikih 14 razlike.

Šunjić je postigao 13 pogodaka, Vujica 9, Duno 6. Elpez je zabio 4, Buzuk i Klarić po 1.