• Foto

brnjaci akcija lasva

U zaostalom susretu 6.kola Lige kadeta NS SBK/KSB Brnjaci su dočekali Lašvu.

Mladi Brnjačani susret su dočekali u dobrom raspoloženju, osokoljeni pobjedom u prethodnoj utakmici protiv Novog Travnika.

Već u četvrtoj minuti Tin Nenadić doveo je domaćina u vodstvo. Marin Milanović u 20.minuti udvostručuje prednost Brnjaka.

Do poluvremena je utakmica praktički bila riješena jer je Nenadić donio svojoj ekipi 3-0.

Anel Keško u 66.minuti gostima vraća nadu da mogu do povoljnog rezultata, no sudbinu gostiju zapečatio je kapetan Brnjaka Andrija Barišić pogotkom u 80.minuti.

U posljednjem kolu Brnjaci u subotu dočekuju Vlašić.