• Županijska liga

Prekid niza od dvije utakmice bez poraza NK Kreševo tražio je na gostovanju kod Lugova.

Radni dan sigurno nije pogodovao tome, jer trener Aleksandar Simić na raspolaganju nije imao nekoliko bitnih nogometaša.

Ali igrači koji su dobili priliku opravdali su je i donijeli Kreševu tri boda.

No, nije dobro počelo.Muamer Lušija donio je prednost Lugovima.

U 58.minuti kapetan Kreševa Igor Ivičević vraća stvari na početak. U 73.Ivica Oroz donosi potpuni preokret i vodstvo gostima. Ivičević je sjajnu utakmicu okrunio drugim pogotkom u 79.minuti. U 87.minuti Ante Nujić postavlja konačnih 1-4.

U narednom kolu Kreševo gostuje kod Šantića.