• VITEZ

IMG_1291.JPG

Nogometni klub Romari i Nogometni klub Lokomotiva Zagreb potpisali su jučer sporazum o suradnji, a selekcije kadeta i juniora su danas tim povodom odigrali prijateljske susrete na stadionu na Rijeci..

Prvi susret odigrale su selekcije kadeta, a već na poluvremenu Lokomotiva je vodila s 3:0.

U nastavku su obje ekipe izvršile rotacije igrača, a gosti iz Zagreba su uspjeli postići još dva pogotka za konačni rezultat od 5:0.

IMG_1184.JPGIMG_1187.JPG

U susretu juniora gosti su također bolje otvorili prvo poluvrijeme, te se na odmor otišlo s visokih 4:0. U nastavku su "Lokosi" postigli još dva pogotka, za slavlje od ukupnih 6:0.

IMG_1250.JPG

Međutim, rezultat je danas bio u drugom planu jer su ove dvije nogometne škole napravile veliki korak unaprijed ka stvaranju najboljih mogućih uvjeta za mlade nogometaše.

Nadamo se kako će s vremenom ova dva kluba zajedničkim snagama "iznjedriti" nekog novog člana Hrvatske nogometne reprezentacije.

IMG_1197.JPGIMG_1212.JPGIMG_1222.JPGIMG_1232.JPGIMG_1241.JPGIMG_1246.JPGIMG_1254.JPGIMG_1261.JPGIMG_1267.JPGIMG_1271.JPGIMG_1276.JPGIMG_1282.JPGIMG_1284.JPGIMG_1286.JPGIMG_1236.JPGIMG_1234.JPG