• Omladinska liga Centar 2

nk kis loptanje

Kadeti NK Kiseljak su u subotu ugostili Borac u Jelaha. Bili su to susreti 20.kola Omladinske lige Centar 2.

Kadeti su minimalno poraženi rezultatom 0-1.Zjajić je donio gostima tri boda, usprkos činjenici da je Kiseljak bio bolji protivnik.

Poraz kadeta s kamatama su naplatili juniori.

Izabranici Marija Galića su ekipu iz sredine tablice razbili sa 12-0.

Već do poluvremena s osam pogodaka su napunili mrežu protvnika,u nastavku su dodali još četiri.

Petar Borović je zabio hat-trick, i to u samo 25 minuta prvog dijela. Marin Franković dodao je dva pogotka.

Po jedan su postigli Patrik Cvijanović, Ivan Buzuk, Ahmed Purišević,Marin Lončarević,David Miličević, Antonio Dilber i Darko Drljepan.

Juniori su treći na tablici iza Romarija i Čelika, a ujedno su najefikasnija momčad lige.