rk-kiseljak-pocetak-sezoneSezonu započeli pobjedom

rk-kiseljak-pocetak-sezone

Prvo kolo Prve lige Rukometnog saveza Herceg-Bosne za rukometaše u sezoni 2015./216. počelo je ovog vikenda. Rukometni klub Kiseljak startao je protiv Nove Bile i ostvario uvjerljivu pobjedu.

Kiseljačani su bili dominantni u svim aspektima igre i vodili su od prve do zadnje minute. Na poluvremenu se na odmor otišlo s rezultatom 15:8, dok je utakmica završila s čak 11 golova razlike, odnosno rezultatom 29:18.

Na tribinama Gradske dvorane okupio se i solidan broj navijača kojima su se u drugom poluvremenu pridružili i pripadnici navijačke skupine "Prikaze".