nk-kiseljak-prerastao-liguPrva nogometna županijska liga

nk-kiseljak-prerastao-ligu

Nogometni klub Kiseljak i službeno je "prerastao" Prvu nogometnu županijsku ligu. U nedjelju je na Stamal areni palo i Kreševo, rezultatom 1:3. Pred punim stadionom Kiseljačani su na krilima Prikaza apsolutno nadigrali Kreševo.
Strijelac sva tri zgoditka ponovno je bio, standardno dobri, kapetan Marko Kristić koji je proglašen i igračem utakmice, a koji se u dva zadnja susreta šest puta upisao među strijelce. Osim napada, pohvaliti moramo i obranu koju uspješno predvodi Davor Biletić.

S obzirom na lijepo vrijeme na tribinama se okupio i velik broj gledatelja što iz Kreševa što iz Kisljaka a na istoku su se stacionirale vjerne Prikaze. Premda su navijači Kreševa bili brojniji i na tribinama imali mlađu grupu koja je pokušavala započeti navijanje, Prikaze su ih uz koreografije i transparente cijelu utakmicu nadglasale.

Zbog bakljade koja je završila na terenu u drugom poluvremenu pri rezultatu 1:2, je na desetak minuta došlo do prekida utakmice,a dim se sa stadiona mogao vidjeti i izdaleka. Na kraju susreta zbog jednog domaćeg navijača koji je bio nezadovoljan suđenjem, intervenirati je morala i policija.

Spomenko Bošnjak, trener Kiseljaka očito je ozbiljno shvatio nastojanja svojih igrača da se pridruže većoj ligi i zasad mu ide sasvim dobro. Naime, premda je Rudar i dalje vodeća ekipa Prve nogometne županijske lige, Kiseljak ima utakmicu manje i ukoliko pobijedi Fojnicu, preuzima vodstvo. Fojnica pak ima dvije utakmice manje, a ova protiv Kiseljaka u Fojnici, mogla bi biti održana u sljedeću subotu, premda još nema službene najave.