• PREMIERSHIP

U 9. kolu Premierlige Liverpool je na Old Traffordu savladao Manchester United s visokih 5:0. Već je u prvom poluvremenu bilo 4:0 za Liverpool, piše Gol.hr..

Keita je načeo mrežu domaćina u 4. minuti. Deset minuta poslije Jota je povisio na 2:0. Potom je na scenu stupio Salah. Egipćanin je u 38. minuti postigao treći pogodak, a u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena i četvrti.

Svoj treći pogodak je dodao na početku drugog poluvremena.

Cristiano Ronaldo je u finišu prvog dijela izgubio živce nakon jednog duela s Curtisom Jonesom i nastala je velika gužva. Ronaldo je srušio Jonesa hrvačkim zahvatom, a onda je krvnički nastavio udarati nogom i loptu i Jonesa. Dobio je samo žuti karton.

Publika je na poluvrijeme ispratila igrače Man Uniteda sa salvom zvižduka.

Ni u drugom dijelu Crveni vragovi se nisu pribrali, Salah je već u 50. minuti povisio na 5:0. Dvije minute poslije Ronaldu je poništen pogodak zbog zaleđa.

Paul Pogba dobio je izravni crveni karton u 60. minuti, čime je ugasio bilo kakvu nadu za povratak Uniteda u utakmicu.

Do kraja susreta Liverpool je sačuvao mrežu netaknutom, te je susret završen s visokih 5:0 za goste.