• Pobjeda protiv domaćina

Nogometaši Brnjaka postali su prvaci Županijske lige ŽSB - grupa A. U odlučujućem susretu pobijedili su Lugove u gostima 2-3 i zadržali bod prednosti nad Romarijem.

Bila je to utakmica u kojoj su obje momčadi svim silama išle na pobjedu. Domaćin je htio pobjedom zatvoriti sezonu, a i navodno su u slučaju otkidanja bod(ov)a trebali dobiti premije od NK Romari.

Dražen Mijić već je u četvrtoj minuti doveo Brnjake u vodstvo. U 22.Azem Hodžić vraća stvari na početak.

Delegat Edin Pašić ispraznio je tribine, iako nikome nije jasno zašto.Uslijedio je prekid, zbog kojeg je početak drugog dijela dobro kasnio.

Od 69.minute Brnjaci ponovo vode pogotkom Davora Miličevića. Deset minuta kasnije domaćin se ponovo vratio, preko Hajdarevića. Pogodak vrijedan titule postigao je danas sjajni Dražen Mijić u 83.minuti.

Susret je pred kraj ponovo prekinut, domaći su nezadovoljstvo suđenjem iskazali napadom na glavnog suca Amina Palalića.

Brnjaci su osigurali plasman u doigravanje za Drugu ligu Zapad, gdje će igrati protiv Elektrobosne iz Jajca.