• Juniori

juniori romari kis

NK Romari ponovo je bio koban za juniore NK Kiseljak. U polufinalu Kupa ŽSB na Stadionu hrvatskih branitelja Romari je kao gost slavio 0-1.

Bila je to tvrda utakmica, kao i sve utakmice ovih protivnika. Ključni trenutak dogodio se u 28. minuti, kada se u strijelce upisao Luka Pušić.

Trener Kiseljaka Mario Galić pokušao je izmjenama promijeniti tijek utakmice, no danas nije išlo. Domaćin je imao nekoliko dobrih prigoda, no nisu ih iskoristili.
U 92.minuti Ahmed Purišević dobio je crveni karton.

Od tri ovosezonska sraza, Romari je dobio dva dok je jednom završeno neriješeno.