• Moguće doigravanje za viši rang

akcija nj brnjaci

Nogometaši Brnjaka došli su na korak do osvajanja titule prvaka. Danas je na stadionu "Brnjaci" pala Fojnica rezultatom 3-0.
Od samog početka, domaćin je zagospodario terenom. Igrači su bili silno motivirani, pogotovo jer je Fojnica slavila već dva puta ove sezone.
U 16.minuti kapetan Brnjaka Davor Biletić zabija za vodstvo domaćina i slavlje navijača. Do poluvremena je zabio i najbolji strijelac kluba Davor Miličević, za sigurnu prednost na poluvremenu.

U 58.minuti David Mišanović donosi domaćinima velikih 3-0. U posljednjih 30 minuta, po instrukcijama trenera Batarila, Brnjaci su stali na loptu i mirno čuvali prednost.

Romari je slavio 6-0 protiv Lugova, i ostao bod iza. U posljednjem kolu Brnjaci gostuju baš kod Lugova, a pobjeda bi značila i titulu i doigravanje za Drugu ligu FBiH protiv boljeg iz susreta između Elektrobosne i Metalleghea.