ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
Moguće doigravanje za viši rang

akcija nj brnjaci

Nogometaši Brnjaka došli su na korak do osvajanja titule prvaka. Danas je na stadionu "Brnjaci" pala Fojnica rezultatom 3-0.
Od samog početka, domaćin je zagospodario terenom. Igrači su bili silno motivirani, pogotovo jer je Fojnica slavila već dva puta ove sezone.
U 16.minuti kapetan Brnjaka Davor Biletić zabija za vodstvo domaćina i slavlje navijača. Do poluvremena je zabio i najbolji strijelac kluba Davor Miličević, za sigurnu prednost na poluvremenu.

U 58.minuti David Mišanović donosi domaćinima velikih 3-0. U posljednjih 30 minuta, po instrukcijama trenera Batarila, Brnjaci su stali na loptu i mirno čuvali prednost.

Romari je slavio 6-0 protiv Lugova, i ostao bod iza. U posljednjem kolu Brnjaci gostuju baš kod Lugova, a pobjeda bi značila i titulu i doigravanje za Drugu ligu FBiH protiv boljeg iz susreta između Elektrobosne i Metalleghea.