• Uvjerljiva pobjeda

kadeti slavlje

foto : arhiv

Sjajni kadeti NK Kiseljak nastavljaju sa pobjedama. U 32.kolu izabranici Igora Antića deklasirali su FK Vitez sa 8-0. U prošlom kolu su istim rezultatom pobijedili i TOŠK, tako da su u dva kola postigli čak 16 pogodaka. Mladi Kiseljačani nemaju baš milosti prema protivnicima iz donjeg dijela tablice.

Luka Čelan otključao je mrežu gostiju već u trećoj minuti. Na novi pogodak čekalo se do 29.minute kada je pogodio Antonio Dilber. U drugom dijelu domaćin je dodao gas, a gosti su se lagano raspadali. U 56.Dorijan Drljepan zabija za 3-0. Sjajni Marin Franković je od 65. do 71.minute postigao hat-trick (jedan gol je iz penala), a jedan pogodak dodao je i Karlo Mirčić, koji je u sjajnoj gogleterskoj formi.

Konačnih 8-0 postavio je Valentino Bajkuša, još jedan joker s klupe.

U 29 odigranih utakmica kadeti su postigli 88 pogodaka, te su po tom segmentu druga najbolja momčad lige.U narednom kolu Kiseljak je slobodan, a u posljednjem mladi nogometaši gostuju u Žepču.