• 29.kolo

juniori pobjeda

Kadeti NK Kiseljak poraženi su na Gradskom stadionu Makljenovac u okviru 29.kola Omladinske lige Centar 2. Domaći NK Vis Simm Bau slavio je s visokih 4-0.ž

Junak susreta bio je Vedin Halilović koji je postigao hat-trick,a jedan pogodak dodao je Ajdin Sadiković.

Ovo je šesti ovosezonski poraz kadeta.

Juniori su pobijedili istog protivnika sa 1-2 u zanimljivoj utakmici. Šesnaesta je to pobjeda kiseljačkih juniora.

Do ovog kola Kiseljak i Vis Simm Bau bili su susjedi na tablici, ali ovom pobjedom Kiseljak je pobjegao na šest bodova više.

Kiseljak je poveo preko kapetana Mateja Dujmovića u 21.minuti. U 66.Marcel Liješnić udvostručuje prednost gostujuće momčadi.Deset minuta kasnije domaćin je smanjio preko Bašića, ali do kraja su juniori Kiseljaka izdržali i kući se vraćaju sa tri boda.

NK KIseljak se ovom pobjedom izjednačio s Iskrom na trećem mjestu, i stigao na tri boda od drugog Romarija. Romari i Iskra sutra igraju međusobno.