• Borac uzeo bod(ove)

Kadeti i juniori NK Kiseljak nisu ostvarili pobjede u 22.kolu Omladinske lige Centar 2. Kadeti su poraženi , dok su juniori odigrali neriješeno.

Na Stadionu hrvatskih branitelja gostovao je Borac iz Jelaha. U obje konkurencije Borac je sigurno slabija momčad od Kiseljaka, a to se vidi i po tablici. No, danas su gosti odigrali vrlo dobro i organizirano, i zasluženo odlaze s bodovima u Jelah. Bio je ovo jedan od dana kada jednostavno nije išlo.

Kadeti su izgubili 1-2. Kapetan gostiju Hrvić zabio je već u trećoj minuti za 0-1. No, tri minute kasnije domaćin je poravnao. Antonio Dilber upisao se u strijelce. Kiseljak je imao svoje prilike, koje nisu iskorištene, a gosti su to kaznili preko Huskića u 75.minuti za veliko slavlje.

Nadali smo se kako će juniori pobijediti Borac, koji je u donjem domu tablice. Sve je slutilo na to kada je u 16.minuti Filip Antić zabio za 1-0.U 59.minuti Selman je donio Borcu poravnanje. Sedam minuta kasnije NK Kiseljak je imao priliku vratiti se u vodstvo. Dosuđen je kazneni udarac, no Ivan Tadić nije precizan s bijele točke. Gosti su hrabro izdržali do kraja i kući se vraćaju s bodom u džepu.

Jasno je kako uvijek ima i uspona i padova. No, mlade snage Kiseljaka igraju vrlo dobru sezonu, i u leđa im gledaju klubovi sa puno širim igračkim kadrom i sa boljim uvjetima.

Kadeti su drugi s dva boda i utakmicom više od Čelika. I juniori su drugi, jer je dosad drugoplasirani NK Romari također kiksao, poraženi su od Toška u gostima. Kiseljak i Romari imaju po 42 boda.

Priliku za povratak pobjedama mladi nogometaši imat će već u subotu, kada gostuju kod NK Vitez.