• Završeno prvo kolo

FOTO : Ap Images

Sinoćnjim susretima završeno je prvo kolo Svjetskog prvenstva.

Danska nije imala problema protiv Bahreina. Slavila je 34-20. Odvojili su se već u prvom poluvremenu, te onda pomalo podizali prednost.

Gidsel je postigao 10 pogodaka, a kod Bahreina sjajan je bio Ahmed sa 8 postignutih pogodaka.

Zelenortski Otoco pružili su solidan otpor Mađarskoj, nedovoljno dobar za nešto više od poraza od 7 pogodaka razlike. Nakon Mađarske serije 5-0 na otvaranju, Zelenortski Otoci uzvraćaju serijom 4-0.

Onda se Mađarska odvojila na 5 razlike, i do kraja afrička reprezentacija nije uspjela priprijetiti. Na kraju je završeno 34-27.

Ansczin je postigao 7 golova za pobjednike,Semedo 6 za poražene.Zelenortski Otoci nastupaju sa samo 11 igrača.

Očekivano, najzanimljiviji je bio ogled Tunisa i Poljske. Nakon početnog vodstva Poljske, Tunis se u 15.minuti odlijepio na 4 razlike. No, malo po malo Poljska se vraćala, a na predah se otišlo pri rezultatu 17-17.

Poljaci su malo podigli igru u drugom kolu i odlijepili se, ali Saidijevi izabranici su se vratili. U posljednjih 7 minuta ušlo se pri rezultatu 27-28. Do kraja je Poljska ipak sačuvala prednost, i slavila 28-30. Sanai je bio najbolji kod Tunisa sa 9 golova, sjajni Moryto sa 12 pogodaka predvodio je Poljake do pobjede.