• LA LIGA

U utakmici koja nije ponudila previše uzbuđenja na prvu priliku se čekalo 14 minuta kada je Thomas Lemar šutirao iz odlične pozicije, ali je pogodio samo stativu.

Pogodak odluke viđen je u 20. minuti. Nakon uigrane akcije iz slobodnjaka Yannick Carrasco je centrirao, a Luis Suarez glavom pogađa za 1:0.

Samo šest minuta kasnije Suarez je bio u još jednoj velikoj prilici kada je ponovo pokušao glavom, ovaj put nakon kornera, ali neprecizno.

Do kraja susreta Getafe je imao veliku priliku za izjednačenje u 87. minuti kada je David Timor šutirao iz slobodnjaka sa 20 metara, ali je lopta otišla preko gola.