• Premijer omladinska liga

U okviru 11.kola Premijer omladinske U-19 lige sastali su se klubovi skoro istih imena. Željezničar Sport Team iz Banja Luke ugostio je FK Željezničar iz Sarajeva. U sjajnoj utakmici domaćin je pobijedio 3-2.

FK Željezničar je poveo u petoj minuti preko Kiseljačanina Davida Grubešića. U 12. minuti Sport team je poravnao preko Teodorovića, a u 20.minuti i potpuno preokrenuo rezultat pogotkom Jankovića. No, gosti iz Sarajeva u 28.minuti ponovo vraćaju stvari na početak , a strijelac je opet David Grubešić.

Pobjedu domaćinima donio je Đogić s bijele točke.

Grubešić je igrao do 72.minute, kada ga je zamijenio Pavlek. Ove sezone je već odigrao 446 minuta, i postigao 4 pogotka.Željezničar je na trećem mjestu omladinske lige.