• Danas tri utakmice

Mladost iz Doboja kod Kaknja upisala je važnu pobjedu u desetom kolu BHT Premijer lige. Na svom terenu nadvisili su ekipu Radnika 3-2. Hadžić je doveo domaće u vodstvo u 23.minuti, no samo sedam minuta kasnije Mekić je zabio za poravnjanje.

U 65.gosti su i poveli preko Bradonjića, no Hiroš je u finišu susreta donio preokret svojoj momčadi. Postigao je dva pogotka , od toga jedan s bijele točke.

Danas u 15 sati igraju Sloboda i Olimpik, a bodovi su prijeko potrebni za obje momčadi. U 18 sati snage će odmjeriti Borac i Velež. Očekuje se dobra utakmica, domaćin je favorit, no Velež je i ove sezone priredio nekoliko iznenađenja. U 18 sati Široki Brijeg će ugostiti Krupu, i u taj susret ući s ulogom velikog favorita.

Zanimljivo će biti i sutra, jer se sastaju dvije ekipe koje su u najboljoj formi, Zrinjski i Sarajevo, dok će kolo zatvoriti Željezničar i Tuzla city.