• Kiseljačanin

Nogometaši Slavije su upisali i treću pobjedu zaredom. Zoran Erbez je posložio kockice i klub se uključio u borbu za vrh. Danas su slavili u gostima protiv nekadašnjeg prvaka, Modriče. Završilo je 1-2.

Stefan Arbinja je zabio za vodstvo Sokolova u 17.minuti. U 73.minuti Nikola Baban postiže pogodak za 0-2. Modriča je smanjila golom Kostadinovića u 77.minuti no do kraja su gosti sačuvali prednost.

Baban se ustalio u postavi prvoligaša Republike Srpske, te opravdava povjerenje trenera. Slavija igra jako dobro, te je možda i glavni kandidat za Premijer ligu. Tri boda zaostaju za vodećim, ali su u odličnoj formi, izbacili su i Mladost iz Kupa. Najbolji su gost lige, kući su se malo mučili, no čini se kako stvari sjedaju na svoje mjesto.

U klubu ima nekoliko igrača koji su igrali Premijer ligu, a najzvučnija imena su kapetan Vučina Šćepanović i branič Jadranko Bogičević.