• NK Romari uvjerljiv

Kadeti i juniori NK Kiseljak doživjeli su teške poraze od NK Romari na gostovanju.

Kadeti su pretrpjeli drugi poraz u sedam odigranih kola. Naši nogometaši su dobro ušli u utakmicu, i poveli u 11.minuti preko Dorijana Drljepana. U 33.minuti Ferhatović zabija za izjendačenje,a četiri minuta kasnije Bavrka zabija za 2-1. Gosti odlaze na dva razlike u 40.minuti a strijelac je bio Tustonja.

Kiseljak se mogao rezultatski vratiti u utakmicu u 47.minuti, ali Buzuk nije iskoristio kazneni udarac.

Pred kraj susreta Omanović i Petrušić su postavili konačnih 5-1.

Juniori su po prvi put poraženi u novoj sezoni. Romari je slavio 3-0. Turić je doveo domaće u vodstvo s bijele točke. Na 2-0 povisio je Pušić, a treći pogodak djelo je Jurčevića.

Priliku za iskupljenje naši će nogometaši imati već za vikend, kada će u Kiseljaku gostovati Novi Travnik.