hvojnica-taekwondo-prvaciNovi uspjeh Hrvatskog taekwondo kluba "Hvojnica"

hvojnica-taekwondo-prvaci

Na 13. prvenstvu BiH u taekwondou za seniore koje je proteklog vikenda održano u Visokom nastupio je 261 natjecatelj iz 20 klubova. Od 28 natjecatelja koliko je na natjecanju imao Hrvatski taekwondo klub Hvojnica njih čak osam okitilo se zlatnim medaljama što je fojničkom klubu sedmu godinu zaredom osiguralo titulu seniorskog prvaka BiH.

Sedam natjecatelja ovog Kluba osvojilo je srebrnu, a pet brončanu medalju. Zlatom su se okitili: Luka Puljić, Petar Glavočević, Samir Softić, Ilija Tuka, Marlena Oroz, Nataša Oroz, Stjepan Grubešić i Muhamed Hukić. Sa srebrnim medaljama s natjecanja su se vratili: Manuel Ababović, Marin Jukić, Anto Džepić, Anes Klisura, Toni Krajina, Ivana Bošnjak i Luciano Bošnjak. Brončane medalje su osvojili: Irena Oroz, Antonio Tomičić, Patrik Stanić, Jan Cvjetković i Igor Džepić.

Pored 13. državnog prvenstva za seniore, održano je i 13. po redu prvenstvo BiH za juniore, 12. Državno kadetsko prvenstvo te 4. prvenstvo BiH za mlađe kadete. U ukupnom poretku ekipno, Hrvatski taekwondo klub Fojnica bio je drugi. Natjecatelji ovog kluba osvojili su prvo mjesto i u kategorijama mlađih i starijih kadeta.

Velike čestitke idu svima a posebno mlađim kadetima Luki Puljiću i Petru Glavočeviću koji su odradili sve tri borbe fenomenalno, ističu u Hrvatskom taekwondo klubu Hvojnica.