pripremna-utakmicaPripreme za nastavak prvenstva

pripremna-utakmica

Nogometaši Željezničara jučer su u pripremnoj utakmici pobijedili ekipu Travnika s 2:0.

Za "plave" od prve minute su nastupili Antolović, Memija, Kosorić, Zeljković, Kvesić, Hasanović, Sadiković, Đelmić, Kokot, Varea i Bajić, saopćeno je iz FK Željezničar.

"Željo" je došao do prednosti u 14. minutu meča, nakon što je Varea prošao po desnoj strani i matirao Nurkovića za vodstvo svoje ekipe.

Početkom drugog poluvremena umjesto Kokota, Kosorića i Hasanovića u igru su ušli Kašić, Bogdanović i Hadžiahmetović.

Željezničar je u drugom poluvremenu kontrolirao utakmicu i imao nekoliko prilika za pogodak, ali do svog drugog gola igrači sarajevskog tima došli su tek krajem utakmice.

Naime, u samoj završnici meča, Sead Bučan je zatresao mrežu "vezira" i postavio konačan rezultat utakmice.