• Sjajna utakmica

Usprkos teškom terenu i kišnim oborinama NK Kiseljak i NK Vis Simm Bau odigrali su sjajnu utakmicu na Stadionu hrvatskih branitelja. Kiseljačani su na kraju slavili 4-3 i upisali nova tri boda.

Gosti iz Kosove su poveli u devetoj minuti preko Dine Ibrahimovića. S tim rezultatom se i otišlo na odmor. U 50.minuti Davor Franjić postiže pogodak za izjednačenje. Potpuni preokret uslijedio je u 57.minuti kada Avdo Selimović matira gostujućeg vratara Bajkanovića. Isti nogometaš je precizan i s bijele točke u 68.minuti.

U 70.minuti Toni Škoro donosi velikih 4-1 Kiseljaku. No, dvije minute kasnije gosti smanjuju preko Ridžala na 4-2.

U 79.minuti isključen je igrač gostiju Elmedin Alić. Dvije minute kasnije isključen je i Kiseljačanin Antonio Pecirep, koji je prvi žuti karton dobio upravo zbog naguravanja s Alićem, a drugi u 81.minuti zbog prekršaja.

U 89.minuti još jedan domaći igrač poslan je na tuširanje prije vremena. Antonio Mišković je također zaradio drugi žuti karton, a oba je dobio zbog prekršaja.

U 90.minuti Spahić je s bijele točke zabio za konačnih 4-3.

Sedam pogodaka, pobjeda Kiseljaka, 5  žutih i 3 crvena kartona epilog su utakmice 14.kola Omladinske lige Centar B.

NK Kiseljak je ovom pobjedom preuzeo drugo mjesto na tablici, barem nakratko. Nk Vitez sutra igra na gostovanju kod NK Iskre.