• Sigurna pobjeda

Kadeti Kiseljaka savladali su NK Vis Simm Bau u okviru 14.kola Omladinske lige Centar B. Kiseljačani su po kišnim uvjetima slavili 3-1.

Od samog početka mladi kiseljački nogometaši su zagospodarili terenom, i pokazali da su u ovom trenutku kvalitetnija momčad. Domaćin je poveo u 12.minuti preko Patrika Cvijanovića s bijele točke. U 36.minuti na 2-0 povisio je David Miličević.

Gosti se vraćaju u 63.minuti preko Hatičića. No, nada gostiju potrajala je samo jednu minutu, jer tek što su krenuli s centra Kiseljačani zabijaju novi pogodak. Strijelac je ponovo David Miličević.

Do kraja je domaća momčad sigurno sačuvala svoju prednost.

Ovom pobjedom NK Kiseljak je skočio jedno mjesto na tablici. Nakon 12 odigranih utakmica Kiseljak je sedmi , i na ljestvici je preskočio TOŠK iz Tešnja, koji je poražen od Radnika 3-2.