Hrvatska rukometna reprezentacija pretrpjela je poraz i u drugom prijateljskom susretu s Njemačkom. Izabranici Christiana Prokopa i u Hannoveru su slavili minimalno, 24-23.

Hrvatska je vodila u prvom dijelu, imala 13-11 na poluvremenu. No, u drugom dijelu ponovo crna rupa, tek dva pogotka u 14 minuta i Nijemci su okrenuli vodu na svoj mlin. Obrana je bila solidna većim dijelom susreta, ali napad je ponovno kočio. Sporo, bezidejno. Odlijepili su se Nijemci na plus četiri, ali Kauboji su se vratili. Imali smo i napad za vodstvo u drugom dijelu, ali nismo ga iskoristili.

Pola minute prije kraja Hafner zabija za 24-23, a u zadnjoj sekundi Cindrić je izborio sedmerac za izjednačenje. No, 24-godišnji Riječanin Vlado Matanović nije uspio zabiti i donijeti remi Hrvatskoj.

Treću utakmicu zaredom Njemačka i Prokop slave protiv Červara i Hrvatske jednim pogotkom razlike.