Zrinjski je u 14.kolu BHT Premijer lige savladao sarajevski Željezničar 2-1. Prvih 25 minuta gosti su bili bolji , te imali nekoliko prilika. Jednu od njih kreirao je i Petar Bojo, koji je u trećoj minuti dobro proigrao Zeca, no iskusni nogometaš je neprecizan. Nakon toga Plemići su preuzeli konce igre.

U 36.minuti odbijanac nakon kornera u mrežu posprema Petar Kunić. Željo je poravnao u 55 .inuti. Ubačaj Veselinovića iskoristio je Štilić, i potvrdio da je uhvatio sjajnu formu.

U 81.minuti ponovo je Kunić dobro postavljen, natrčava na loptu i poentira za 2-1. Do kraja su oba tima imala po dvije šanse, ali rezultat se nije mijenjao.

Bojo je u igri proveo 71 minutu, kada ga je zamijenio Mujezinović. Bio je to trinaesti ligaški nastup za mladog Kiseljačanina.