Futsaleri KMF Tanga iz Istočnog Sarajeva pretrpjeli su i treći poraz u Premijer futsal ligi BiH. Bolji od Tanga bio je Brotnjo na svom parketu 9-6. No, ono što svakako raduje je dobra napadačka igra, koja nije bila slučaj u prethodna dva kola. Obrana mora poraditi na čvrstini i kompaktnosti.

Ključan je bio početak utakmice, jer su Čitlučani do sedme minute imali visokih 4-0. Zabili su Ivanković,Ćavar i Prskalo, a gosti su zabili i autogol. U 10.minuti Tango smanjuje na 4-1 preko Kreševljaka Josipa Bilića. Minut kasnije Suton zabija za 5-1, ali žilavi gosti smanjuju preko Bjeliće i Šćeapnovića iz akumuliranog udarca.

U 24.minuti Elez zabija i dovodi Tango na samo pogodak zaostatka. Ćavar zabija dva pogotka zaredom i ponovo donosi Brotnju tri pogotka prednosti (7-4). Elez smanjuje na 7-5, Galić zabija za 8-5.Desetka gostiju Musić pet minuta prije kraja vraća rezultatsku nezivjesnost pogotkom za 8-6, a konačnih 9-6 postavlja sjajni zvonimir Ćavar svojim četvrtim pogotkom.

Za Tango su osim strijelca Josipa Bilića nastupila i još dva futsalera iz Kreševa. Vratar Mateo Bilić branio je od prve minute, a minutažu je dobio i Leo Kožul.

Dvjestotinjak gledatelja u Gradskoj dvorani u Čitluku moglo je uživati u sjajnoj futsal predstavi.

Brotnjo. A. Dujmović, Galić, Čolak, Ivanković, Čavar, Pehar, Gagro, Miličević, Odak, Suton, Marković, Prskalo, S. Dujmović

Tango: M. Bilić, Elez, Bjelica, Bilić, Musić, Ćesović, Minić, Kožul, Lolo, Lalović, Šćepanović, Karić