FOTO : FK Željezničar

Nogometaši Željezničara poraženi su u okviru prijateljske utakmice od mostarskog Veleža. Susret koji je igran u Hrasnici završen je rezultatom 0-1.

Velež je do pobjede stigao pogotkom u 51.minuti, kada je nesmotrenost obrane Želje iskoristio Berisha i poentirao za 0-1.

Za momčad koju vodi Amar Osim nastupio je i Petar Bojo, koji je kreirao par dobrih prilika, no njegovi suigrači ih nius iskoristili.

Željezničar će danas igrati susret za treće mjesto Memorijalnog turnira “Četvrta viteška” protiv Famosa, a u finalu se sastaju Velež i Radnik Hadžići.

Željezničar: Erić – Stanić, Bogičević, Osmanković, Pavić – Sadiković, Bojo – A. Šehić, Mujezinović, Veselinović – Krpić.
Velež: Bogdanović, Dario, Zeljković, Zvonić, Ćivić, Ćosić, Behram, Vehabović, Brandao, Cvijanović, Berisha.