Juniori Kiseljaka plasirali su se u finale omladinskog Kupa SBK! Sjajni mladi nogometaši, koje vodi Mario Galić, slavili su 1-3 u gostima kod Novog Travnika.

Domaćin je poveo u sedmoj minuti preko braniča Barnjaka. No, to nije pokolebalo naše dečke koji su nastavili igrati svoju igru. Vodstvo domaćih potrajalo je pet minuta. U 12.minuti Fejzić zabija za izjednačenje. U 38.minuti Kiseljak dolazi do potpunog preokreta, a strijelac je bio David Marković.

U drugom dijelu Kiseljak je nastavio s dobrom igrom, koju je okrunio Aldin Fejzić svojim drugim pogotkom u 87.minuti. Kiseljački nogometaši potvrdili su da su u ovom trenutku bolja momčad i zasluženo idu u finale.Požrtvovna i timska igra došla je na naplatu. U finalu će mladi Kiseljačani igrati protiv Radnika iz Donjeg Vakufa koji je pogocima Imočanina i Bulića izbacio Iskru.

Čestitke dečkima i treneru, a sad idemo po trofej!

NK Kiseljak : Hodžić, Franjić,Komšić,Pecirep(od 69.Liješnić),Meša(od 71.S.Bradić),Marković(od 73.Grubešić),Fejzić(od 88.Tuka),Škoro,Bradić(od 60.P.Marković),Mujić,Mišković

Trener :Mario Galić