sb kadeti svl

Kadeti NK Široki Brijeg savladali su Slobodu 3:0 i ostali u borbi za titulu. Širokobriježani su slavili na kiseljački pogon.

Široki je poveo pogotkom Solde. Redale su se prilike , Tadić je zatresao okvir gola iz slobodnjaka, Kujundžić je sjajno posluživao suigrače loptama ali rezultat se nije mijenjao.
U drugom dijelu kombinacija Kujundžić-Tadić je proradila. Kujundžić je uzeo loptu, sjajno proigrao Tadića koji zabija za 2:0.

Konačnih 3:0 postavio je Brekalo. Udarac Tadića odbio je gostujući vratar, a odbijanac Brekalo glavom posprema u mrežu.
Treći Kiseljačanin Ivan Grgić u igru je ušao u 46.minuti. Grgić je zadužen za udarce iz kuta, koje sjajno izvodi.

Stranica Široki Brijeg fans , koja pomno prati sve kategorije, ističe da je Ivan Tadić ključni igrač sredine terena.