rk mladi vitez

Mlađi rukometaši Kiseljaka ugostili su RA Vitez u okviru Omladinske rukometne lige.

Rukometaši rođeni 2002. upisali su poraz 24:30. No, pokazali su veliki napredak u igri, rezultat je pregrub jer su dečki igrali jako dobro, pogotovo u drugom poluvremenu.

Na poluvremenu su gosti vodili 8:14 i bilo je jasno da će teško Kiseljak do bodova. Na kraju su gosti upisali zasluženu pobjedu. Najefikasniji kod Vitežana bio je Čeko sa 8 pogodaka.

Duno i Glavočević zabili su po 6 pogodaka za Kiseljak. Babić je dodao 5,Vidović 4, Gojsilović 2 te Čuturić 1 pogodak. Dobar je bio i vratar Grabovac.

Igrači rođeni 2000.godine i mlađi odigrali su najlošiji susret sezone. Bio je to izravni okršaj za 2.mjesto.

Igralo se gol za gol, a Vitez se prvi put odlijepio na 2 razlike kod rezultata 7:9. Do poluvremena je vladala velika borba za svaku loptu, a gosti su s minimalnom prednošću 14:15 otišli na odmor.

Vitez se u drugom dijelu odlijepio na 16:20 ali kiseljački rukometaši nisu se predavali. Uspjeli su stići do 22:22 nakon čega je uslijedio veliki pad u igri i mnoštvo tehničkih grešaka. Gosti su napravili seriju 1:6 i prelomili utakmicu. Na kraju je završeno 26:33.

Sjajan je bio Matošević kod gostiju sa čak 15 pogodaka. Kod Kiseljaka Bošnjak je zabio 6, Šunjić i Glavočević po 5 pogodaka. Babić i Duno dodali su po 4 gola, Vrcić i Barić po 1.

Pojedini igrači igrali su u obje kategorije, što je bilo dosta zahtijevno i potrošnja je bila velika.