U Srednjoj školi "Ivan Goran Kovačić" Kiseljak u proteklom periodu održavali su se turniri u malom nogometu i odbojci. Nakon zanimljivih i neizvjesnih susreta saznali smo i pobjednike.

Turnir u nogometu osvojio je 4.razred komercijalne škole, pobijedivši u finalu kombinirani sastav 2.1 gimnazije i 2. ekonomske. Treće mjesto pripalo je 2.razredu komercijalne škole.

1.mjesto IV k
2.mjesto 2. 1 i II e
3.mjesto II k

Titulu najefikasnijih igrača pobijedili su Filip Meljančić,Gabrijel Perić i Gabrijel Trogrlić.

Održano je i natjecanje u odbojci, a nakon iscrpnih setova titulu je u muškoj konkurenciji odnijela ekipa 3.razreda ekonomske škole. Drugi su bili učenici 2.1 razreda gimnazije, a treći učenici 3.razreda škole za administrativne tajnike.

Muška odbojka:
1.mjesto IIIe
2.mjesto 2.1
3.mjesto III e

U ženskoj konkurenciji prvo mjesto su također osvojile učenice trećeg razreda ekonomske škole. Drugo mjesto uzela je kombinirana ekipa 3.1 gimnazije i 3.razreda umjetničke škole. Treće su bile djevojke iz 3.at.