bojo akcija

Željezničar i Mladost Doboj Kakanj zaključili su 30.kolo BHT Premijer lige. Susret na Grbavici pratilo je malo više od dvije tisuće navijača, a domaćin je slavio 3:1. Mladost je došla odigrati hrabro, borbeno i napadački. I to su i učinili, i na kraju su junački pali. Dodatna sudačka analiza pokazat će je li Mladost oštećena, a laički se čini da su suci direktno utjecali na rezultat, budući da su gostima već u prvom dijelu isključena dva nogometaša. Susret je sudio Vladimir Bjelica.
Petar Bojo našao se u početnoj postavi Mladosti. Gosti su poveli preko Guzine. U 36.minuti Bjelica daje drugi žuti karton Asaniju, zbog ulaska na teren bez dopuštenja. Pet minuta kasnije novo isključenje. Isključujući karton dobiva i Biber, zbog starta, koji čini se nije bio za javnu opomenu. U smiraj prvog dijela Željo je izjednačio preko Sinana Ramovića. Gosti su i sa devet igrača odolijevali napadima Željezničara, te su pali tek u završnici. U 77.Rodin zabija za 2:1, a konačnih 3:1 postavlja Krpić. Petar Bojo igrao je do 84.minute, kada ga je zamijenio Vehab.